ZVEZDO, PAZI SE, OVAJ MILAN GAZI SVE! „Rosoneri“ DEMOLIRALI Veneciju za pola sata!

Nenad Đorđević аватар

Fudbaleri Milana su uzbudljivom utakmicom pobedili ekipu Venecije rezultatom 4:0 na San Siru, što je izazvalo oduševljenje među njihovim navijačima. Početak je obećavao jer je već u drugom minutu Teo Ernandes postigao prvi gol za domaći tim, a ritam nastavio Jusuf Fofana udvostručivši prednost Milana u 16. minutu.

Kristian Pulišić je precizno izveo penal u 25. minutu, dok je Temi Abraham u 29. minutu takođe postigao gol sa bele tačke, stavljajući tačku na sjajnu seriju golova za Milan. Venecija je dodatno otežala sebi situaciju od 73. minuta, kada je Hans Nikolusi Kavilja dobio drugi žuti karton i morao napustiti teren, ostavljajući svoj tim sa igračem manje.

Nakon ove pobede, Milan se trenutno nalazi na osmom mestu tabele Serije A sa pet osvojenih bodova, dok je Venecija na poslednjem, 20. mestu sa samo jednim bodom. Jasno je da će ekipa Venecije morati da se potrudi kako bi popravila svoju poziciju u narednim mečevima.

U narednom kolu, ljubitelji fudbala će moći da uživaju u gradskom derbiju između Milana i Intera, dok će Venecija dočekati ekipu Đenove. S obzirom na formu i rezultate ova dva tima, sigurno je da će biti zanimljivo videti kako će se odvijati ovi mečevi i kakav će biti ishod.

Igrači Milana su pokazali svoju dominaciju u meču sa Venecijom, postižući četiri gola i ostavljajući svoje navijače zadovoljne, dok Venecija ima izazov ispred sebe kako bi popravila svoju poziciju na tabeli Serije A. Nakon ovog uspeha, očekuje se da će Milan i dalje nastaviti sa dobrom formom i ostvarivati pobede u narednim mečevima.