Uspeli su domaći da odbiju sve nalete rivala i da iz brze tranzicije reše pitanje pobednika!

Nenad Đorđević аватар

OFK Aranđelovac 1979 pobijedio je Gružu rezultatom 3:0 u okviru četvrtog kola Zone Dunav. Domaći tim je u ovaj meč ušao bez osvojenih bodova, dok su gosti imali šest bodova. Utakmica je počela s odličnom prilikom za domaćina, a zatim je OFK Aranđelovac poveo golom Stevančevića u petom minutu.

Gosti su nakon toga angažirano igrali na polovici suparnika, ali su njihovi pokušaji iz prekida završavali na prečki. Domaći tim je također imao prilika, ali rezultat se nije mijenjao do poluvremena.

Na početku drugog poluvremena su izvršene dvije izmjene kod Gruže, a pritisak na gol OFK Aranđelovca je počeo od samog početka. Gosti su imali nekoliko prilika, ali je gol branio Jovetić te su domaći zadržali vodstvo od 1:0.

U 72. minuti je uslijedio kontranapad za OFK Aranđelovac, gdje je Stevančević postigao svoj drugi gol za povećanje vodstva na 2:0. Gosti su nakon toga poklekli, s obzirom da su propustili nekoliko prilika u uvodnim minutama drugog poluvremena.

U 87. minuti je uslijedio još jedan kontranapad za domaćine, gdje je Marinković postigao treći gol za konačnih 3:0. Nakon utakmice, OFK Aranđelovac 1979 je poručio da su igrači branili svoje vodstvo s velikom borbom i težnjom te su čestitali ekipi i treneru na važnoj pobjedi.

Ekipa je također napomenula da su se uspjeli pobrinuti za tri boda unatoč nedostatku nekoliko važnih igrača i da su spremni za nove pobjede u nastavku sezone. Kišno vrijeme nije spriječilo navijače da dođu i podrže svoj tim u ovoj utakmici.

Nakon ovog trijumfa, OFK Aranđelovac 1979 se nadaju nastavku svojih pozitivnih rezultata u idućim utakmicama te se sada okreću novim izazovima u nastavku sezone.