Olanjinka nakon Benfike: Zaslužili smo više

Nenad Đorđević аватар

Crvena zvezda je poražena na otvaranju sezone Lige prvaka

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na otvaranju nove sezone Lige prvaka. Utiske nakon utakmice sa Benfikom iznio je i Piter Olanjinka. Susret na „Marakani“ okončan je trijumfom Portugalaca 2:1. „Prvo poluvreme je bilo veoma teško za nas, primili smo dva gola, te nas je na kraju to i koštalo, ali to je fudbal. U drugom poluvremenu smo bili bolji i mislim da smo mogli više. Mislim da smo u nastavku igrali veoma dobro i da smo zaslužili bar jedan bod, ali to nismo uspeli da postignemo i baš sam razočaran. Mislim da na početku nisam bio dovoljno dobar, te da sam mogao da uradim više na terenu“, izjavio je Nigerijac.

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da savladaju Benfiku na „Marakani“ u prvom kolu Lige prvaka. Crveno-beli su poraženi sa 2:1, a o utisku nakon izgubljene utakmice govorio je i Piter Olanjinka. Olanjinka je rekao da je prvo poluvreme bilo teško za njegov tim, te da su primili dva gola, što ih je koštalo poraza. Međutim, u drugom poluvremenu su bili bolji i misli da su mogli da postignu više. Olanjinka smatra da su zaslužili bar jedan bod, ali nažalost to nisu uspeli da ostvare. Istakao je i da je na početku utakmice mogao da uradi više na terenu.

Crvena zvezda je imala priliku da osvoji bar jedan bod protiv Benfike, ali nažalost to nije bilo dovoljno. Fudbaleri su se borili do poslednjeg minuta, ali nisu uspeli da izbegnu poraz. Olanjinka ističe da je razočaran rezultatom i da veruje da su mogli bolje da odigraju. Navijači Crvene zvezde su takođe bili razočarani porazom, ali podržavaju svoj tim i veruju da će u narednim utakmicama pokazati svoj pravi kvalitet.

Benfika je pokazala svoju klasu protiv Crvene zvezde i zasluženo je odnela sva tri boda sa „Marakane“. Portugalci su bili efikasniji u prvom poluvremenu, dok su Crveno-beli pokazali bolju igru u nastavku. Međutim, nedovoljno da bi izbegli poraz. Olanjinka je istakao da je ponosan na borbu svojih saigrača, ali da je rezultat ipak razočaravajući.

Fudbaleri Crvene zvezde su svesni da moraju da poprave igru i da se bolje pripreme za naredne utakmice u Ligi prvaka. Trener i igrači imaju dosta toga da analiziraju i da poprave kako bi postigli bolje rezultate u narednom periodu. Crvena zvezda ima cilj da se plasira u narednu fazu takmičenja, te će se truditi da ostvare što bolje rezultate u preostalim mečevima.

Fudbaleri Crvene zvezde su svesni da su propustili priliku da osvoje bodove protiv Benfike, ali veruju u svoje kvalitete i u timski duh koji ih karakteriše. Olanjinka je istakao da će se truditi da poprave igru i da pokažu svoj pravi potencijal u narednim utakmicama. Navijači Crvene zvezde su takođe podrška svom timu i veruju da će fudbaleri uspeti da ostvare bolje rezultate u narednom periodu.

Naredni meč Crvena zvezda će odigrati protiv Borusije Dortmund. Fudbaleri su svesni da će taj meč biti veoma važan i da će se truditi da ostvare bolji rezultat. Trener i igrači imaju dosta toga da analiziraju iz prethodne utakmice i da poprave kako bi bili spremni za naredni izazov. Crvena zvezda veruje u svoje kvalitete i u timski duh koji imaju, te će se boriti do poslednjeg minuta kako bi ostvarili pozitivan rezultat.

Fudbaleri Crvene zvezde su spremni da se suoče sa novim izazovima i da pokažu svoj pravi kvalitet u narednim utakmicama. Trener i igrači imaju zajednički cilj da ostvare što bolje rezultate u Ligi prvaka i da se plasiraju u narednu fazu takmičenja. Navijači Crvene zvezde pružaju podršku svom timu i veruju u njihove sposobnosti, te se nadaju da će fudbaleri uspeti da ostvare uspeh u narednom periodu.