Lacio srušio Lazovićevu Veronu (VIDEO)

Nenad Đorđević аватар

Fudbaleri Lacija upisali su važnu pobjedu protiv Verone rezultatom 2:1 u četvrtom kolu Serije A. Lacio se trenutno nalazi na šestom mjestu sa sedam bodova, dok Verona zauzima sedmo mjesto sa poenom manje.

Lacio je sjajno otvorio utakmicu i već u petom minutu postigao gol. Bulaj Dia je bio siguran sa asistencijom Matije Zakanjija, donoseći Laci prednost od 1:0. Međutim, Verona je brzo odgovorila i izjednačila rezultat već u sedmom minutu kada je Kasper Tengšted postigao gol nakon asistencije Girogrisa Kastanosa.

Ipak, Lacio je nastavio sa pritiskom i uspio ponovo da dođe do vođstva u 20. minutu kada je Valentin Kastelanos postigao gol nakon asistencije Zakanjija. Do kraja poluvremena Lacio je uspio da zadrži prednost i otišao na pauzu sa rezultatom 2:1.

U drugom poluvremenu ekipa Lacija imala je nekoliko dobrih prilika za postizanje gola u 74. i 84. minutu, ali nije bilo promjene rezultata. Srpski fudbaler Darko Lazović je igrao 66 minuta za Veronu prije nego što je zamijenjen od strane Davidea Faraonija.

Na kraju, Lacio je odnio pobjedu i upisao tri boda. U narednom kolu Lacio će gostovati Fiorentini, dok će Verona dočekati Torino.

Svi ljubitelji fudbala mogu pratiti najnovije vijesti na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

Ova pobjeda Lacija će sigurno podići moral ekipe i dati im dodatnu motivaciju za nastavak sezone. Sa sedam osvojenih bodova, ekipa iz Rima trenutno se nalazi u borbi za pozicije koje vode u evropska takmičenja.

Trener Lacija će sigurno biti zadovoljan sa prikazanom igrom svojih igrača i angažmanom na terenu. Ovo je važna pobjeda koja će im dati dodatnu snagu za naredne izazove u takmičenju.

S druge strane, Verona će morati poraditi na svojoj igri kako bi poboljšala svoje rezultate. Sa samo jednim osvojenim bodom u prva četiri kola, ekipa će morati naporno raditi kako bi se popravili rezultati i izborili bolje pozicije na tabeli.

U svakom slučaju, očekujemo zanimljivu i uzbudljivu završnicu sezone u Seriji A i radujemo se novim izazovima koje će donijeti naredna kola.

Fudbalski tim Lacija će sigurno biti motivisan da nastavi sa dobrim igrama i ostvari što bolje rezultate u nastavku sezone. Uz podršku svojih navijača, sigurni smo da će ekipa iz Rima ostvariti svoje ciljeve i ostvariti uspjeh u domaćem prvenstvu.

Svi ljubitelji fudbala i navijači Lacija i Verone mogu se veseliti novim uzbuđenjima i neizvjesnostima koje donosi italijanska Serija A. Pratite najnovije vijesti i rezultate na našim društvenim mrežama i budite u toku sa dešavanjima u svijetu fudbala.

U narednim kolima očekujemo velike borbe i iznenađenja, a ekipa koja bude najviše spremna i motivisana sigurno će ostvariti uspjeh u ovom takmičenju. Navijači neka se pripreme za nove uzbuđenje i podrže svoje omiljene timove u borbi za titulu u Seriji A.