Inter tvrd orah za Siti

Nenad Đorđević аватар

Vrlo važna večer za nogometne fanove, gdje su se odigrale neke od najvažnijih utakmica. Seltik je pobijedio Slovan s 4:1, uz golove Skejlsa, Furuhašija, Engelsa i Maede, dok je jedini gol za Slovan postigao Vimer. Borusija Dortmund je pobijedila Klub Briž s 1:0, uz gol Gitensa u 76. minuti. Utakmica između Manchester Cityja i Intera završila je bez golova.

Seltik je dominirao u utakmici protiv Slovana, postigavši četiri gola, dok je Slovan uspio postići samo jedan gol. Skejls je prvi zabio za Seltik u 17. minuti, nakon čega su uslijedili golovi Furuhašija, Engelsa s bijele točke i Maede u 70. minuti. Vimer je uspio postići gol za Slovan u 60. minuti, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu.

Borusija Dortmund je pobijedila Klub Briž s minimalnih 1:0, golom Gitensa u 76. minuti. Utakmica Manchester Cityja i Intera završila je bez golova, što je rezultiralo neriješenim rezultatom.

U drugom poluvremenu, postignuti su golovi koji su presudili za konačne rezultate. Seltik je ušao u drugo poluvrijeme s vodstvom od 2:0, te je nastavio dominirati s dva dodatna gola. Borusija Dortmund je uspjela postići jedini gol protiv Klub Briža, osiguravši pobjedu. Manchester City i Inter nisu uspjeli postići golove tijekom cijele utakmice.

Borusija Dortmund slavi pobjedu protiv Klub Briža, dok Seltik ubilježava uvjerljivu pobjedu nad Slovanom. Utakmica Manchester Cityja i Intera završila je bez golova, što znači da će obje momčadi morati raditi na svojoj igri kako bi postigle bolje rezultate u budućim utakmicama.

Ove utakmice su bile vrlo uzbudljive i napete, prikazujući nogomet na najvišoj razini. Fanovi su uživali u akciji na terenu, a igrači su pokazali svoju izvrsnost i borbenost. Naredni mečevi bit će još uzbudljiviji, a navijači jedva čekaju vidjeti što će se dogoditi u budućim utakmicama.