Igokea slavila protiv Zadra nakon produžetaka

Nenad Đorđević аватар

Košarkaši Igokee su pobijedili Zadar sa rezultatom 79:76 u produžetku utakmice u drugom kolu ABA lige. Gosti su sjajno započeli utakmicu i dominirali prvu četvrtinu sa razlikom od 12 poena, koju su zadržali do poluvremena. Međutim, domaćini su se probudili u drugom dijelu, ali Igokea se nije predavala. Prilično su imali prednost od +8 poena na kraju utakmice, ali su Zadrani uspjeli napraviti seriju i dovesti meč do dramatičnog završetka. Na kraju je morao riješiti Brajs Džouns koji je postigao nevjerojatnu trojku iz okreta uz zvuk sirene, ali je na kraju poništena nakon pregleda snimka. Utakmica je otišla u produžetak gdje je Marko Jeremić postao heroj pogađajući dvije ključne trojke za pobjedu Igokee. Domaćini su se borili do kraja, ali nisu uspjeli preokrenuti rezultat. Igokeu su predvodili Brajs Džouins sa 20 poena, Carter sa 14, Milosavljević sa 13 i Jeremić sa 11 poena. Kod domaćih, Ramljak je postigao 20, Mazalin 13, a Mihailović 11 poena. Sve vijesti možete pratiti na našim društvenim mrežama.