GOŠK savladao Slobodu u Gabeli

Nenad Đorđević аватар

Fudbaleri GOŠK-a upisali su danas važnu pobjedu protiv ekipe Slobode u meču 10. kola WWin lige Bosne i Hercegovine. Utakmica je odigrana pred oko 100 gledalaca u Gabeli, a domaći tim je slavio rezultatom 2:0. GOŠK je dominirao većim dijelom meča, a golove su postigli Šute u 29. minutu i Šroler u 65. minuti sa udaljenosti od oko 18 metara.

Ova pobjeda značajna je za GOŠK koji se bori za visok plasman u ligi, a navijači su bili oduševljeni nastupom njihovih ljubimaca na terenu. Sa ovom pobjedom, GOŠK je zadržao svoje mjesto u vrhu tabele i nastavlja sa odličnim rezultatima u ovoj sezoni.

GOŠK je pokazao svoju kvalitetu i borbenost tokom cijele utakmice, a trener ekipe istakao je važnost ovakvih pobjeda za samopouzdanje igrača. Nakon meča, igrači su zahvalili navijačima na podršci i obećali da će nastaviti sa dobrom igrom u narednim utakmicama.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na našem X nalogu kako biste bili u toku sa najnovijim vijestima o fudbalerima GOŠK-a i njihovim nastupima u ligi. Budite uz nas i podržite naše timove u njihovim sportskim podvizima.