BREST NASTAVLJA DA ŽIVI SAN: Salcburg i Sparta gube

Nenad Đorđević аватар

FK Salcburg je poražen od FK Bresta rezultatom 1:0 u meču Lige šampiona. Gol za Brest postigao je Sima u 24. minuta utakmice. Pre toga, gol za Salcburg je poništen zbog ofsajda. U drugom meču, FK Štutgart je bio uspešniji od FK Sparta Prag rezultatom 1:0, a gol za Štutgart postigao je Milot u 7. minutu.

Mečevi su počeli sa Salcburgom i Brestom koji se nadmeću u Austriji, dok su Štutgart i Sparta igrali u Nemačkoj. Brest je postigao gol u 24. minuta preko Sime, dok je gol za Štutgart postigao Milot u 7. minutu.

Večeras su se odigrana dva izuzetno uzbudljiva duela u Ligi šampiona. Salcburg je pokušavao da se iskupi posle poraza od Sparte, dok je Štutgart bio motivisan nakon nezasluženog poraza od Reala u prethodnom kolu.

FK Salcburg je želeo da popravi svoj loš start u Ligi šampiona nakon poraza od Sparte, dok je FK Brest iznenadio ekipu iz Austrije pobedom nad Šturmom iz Graca. Štutgart je pokazao kvalitet u prošlom kolu protiv Reala, ali su ipak izgubili, dok je Sparta potvrdila svoje ambicije u debi sezoni u Ligi šampiona.

Salcburg je poražen od Bresta rezultatom 1:0, dok je Štutgart slavio protiv Sparte rezultatom 1:0. Gol za Brest postigao je Sima u 24. minutu, dok je gol za Štutgart postigao Milot u 7. minutu utakmice. Prethodno je gol Baidua za Salcburg poništen zbog ofsajda.

Salcburg će sada morati da se trgne i pruži bolje partije, dok Štutgart nastavlja sa dobrim igrama. Sledi nova runda utakmica u Ligi šampiona gde će ove ekipe imati priliku da se dokažu i pokažu svoj kvalitet na evropskoj sceni.