Vićentić sa klupe u nadoknadi vremena za velika tri boda!

Nenad Đorđević аватар

U šestom kolu Međuopštinske lige Srem (grupa Zapad), ekipa Bikića je ugostila sastav Borca iz Radenkovića. Domaći tim je u ovaj meč ušao sa devet osvojenih bodova, zauzimajući četvrto mesto na tabeli, dok su gosti bili odmah ispod sa jednim bodom manje.

Bikići su dominirali na terenu u prvom poluvremenu, stvarajući prilike i pokušavajući da savladaju golmana Kolibara, ali bez uspeha. Gostima je trebalo vremena da se prilagode terenu i počnu da igraju svoju igru.

Unatoč boljoj igri Bikića, nisu uspeli postići gol u prvom poluvremenu. Gosti su bili bezopasni po gol domaćina, ne uspevajući pronaći pravu taktiku.

Početak drugog poluvremena nije doneo promene u igri, domaćin je nastavio napadati, dok su se gosti polako bolje snalazili na terenu. U 62. minuti, Dejan Dobrić je postigao gol za Bikić, donoseći im vođstvo od 1:0. Nakon ovog gola, igrači Borca su krenuli u ofanzivu.

U 72. minuti, Borac je izjednačio golom Branislava Živanovića nakon kornera. U finišu meča oba tima su imala prilike za postizanje gola.

Zahvaljujući izmenama, Borac je uspeo pobediti. U 95. minuti, rezervista Nikola Vićentić je postigao gol nakon kontranapada, donoseći Borcu pobedu rezultatom 2:1.

U narednom kolu, Borac će igrati protiv Jedinstva iz Rume, dok će Bikić gostovati Napretku iz Vašice.