Šest golova u Frankfurtu, Ajntraht u 94. minutu do boda protiv Bajerna

Nenad Đorđević аватар

Fudbaleri Ajntrahta i Bajerna su odigrali uzbudljivu utakmicu u šestom kolu Bundeslige, koja je završena neriješenim rezultatom 3:3.

Bajern je poveo golom Kima Min-jaea u 15. minutu, ali je Ajntraht brzo preokrenuo rezultat golovima Ormara Marmuša u 22. i Huga Ektike u 35. minutu. Ipak, Bajern je uspio izjednačiti prije odlaska na odmor golom Daja Upamekana u 38. minutu.

U drugom poluvremenu, Bajern je ponovo stigao do vođstva golom Mišela Olisea u 53. minutu, ali je Ajntraht uspio izjednačiti iz kontranapada golom Marmuša u sudijskoj nadoknadi vremena, postavivši konačan rezultat 3:3.

Poslije ovog remija, Bajern zauzima prvo mjesto na tabeli sa 14 bodova, isto koliko i Lajpcig, dok je Ajntraht na trećem mjestu sa 13 bodova.

Ova utakmica je bila prava goleadna predstava za ljubitelje fudbala, a obe ekipe su pokazale izvanrednu igru i borbu do samog kraja. Navijači su sigurno uživali u ovom susretu koji je obilovao golovima, uzbuđenjima i preokretima.

Naredne utakmice će sigurno donijeti još mnogo uzbuđenja i golova, a ova utakmica će ostati upamćena kao jedna od najzanimljivijih u ovoj sezoni Bundeslige.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu kako biste bili u toku sa najnovijim sportskim dešavanjima.