Retko ko je očekivao da klub iz Kraljeva ovako krene u novu sezonu!

Nenad Đorđević аватар

U utakmici 11. kola Srpske lige Zapad, ekipa Sloge iz Kraljeva pobedila je Budućnost Krušik 2014 iz Valjeva rezultatom 2:0. Domaći tim je ušao u ovaj meč sa četvrtom pozicijom na tabeli, dok su gosti bili deveti sa pet bodova manje. Prvo poluvreme proteklo je u dominaciji domaćina, a jedini gol postignut je bio od strane Uroša Brankovića u 31. minuti.

Drugo poluvreme donele je sličnu sliku na terenu, sa Složom koji je kontrolisao loptu, dok su gosti pokušavali visokim dodavanjima da stignu do gol prilike. Na kraju je Branković postigao još jedan gol, a pobeda je zapečaćena rezultatom 2:0 u korist Sloge.

Ova pobeda je bila ključna za Slogu u nastavku sezone, dok su gosti iz Budućnosti Krušik 2014 ostali na devetom mestu na tabeli. U narednom kolu, Sloga će gostovati Mladom radniku iz Požarevca, dok će Budućnost igrati protiv Lipolista pred svojim navijačima.

Očekuje se da će ova pobeda dodatno motivisati Slogu u nastavku sezone, dok će Budućnost morati da se potrudi da poboljša svoju poziciju na tabeli. Navijači su bili zadovoljni igrom domaćina, ali su i gosti pokazali da imaju potencijal za bolje rezultate u budućim utakmicama.