NEDOPUSTIVO JE DA SMO TAKO LOŠI NA OVOM NIVOU! Žoc zadovoljan samo jednim u Subotici

Nenad Đorđević аватар

Košarkaši Partizana pobijedili su ekipu Spartaka u Subotici rezultatom 89:80 u drugom kolu regionalne lige. Partizan je uspio izvući pobjedu u posljednjem trenutku zahvaljujući sjajnoj igri Isaka Bonge. Trener Partizana, Željko Obradović, pohvalio je igru Subotičana te im čestitao na odličnoj utakmici i pripremi. Iako je Partizan imao problema u prvom poluvremenu i trećoj četvrtini, uspjeli su promijeniti odbranu i iskoristiti otvorene šuteve za tri poena, što im je donijelo pobjedu. Obradović je također istaknuo važnost borbenosti ekipe te motivaciju igrača za nastavak sezone. Zadovoljstvo je izrazio i zbog podrške navijača, posebno grobara koji su bili prisutni na utakmici i stvorili sjajnu atmosferu. Obradović je zaključio kako je važno da ekipa nastavi u istom ritmu i izrazi zahvalnost navijačima na fantastičnom gostoprimstvu.